تولید عمده کاشی و سرامیک پاسارگاد با کیفیت عالی

تولید عمده کاشی و سرامیک پاسارگاد که فعالیت گسترده ای در سرتاسر ایران دارد و محصولات باکیفیت عالی تولید نموده توانسته است با ایجاد فرصت های مناسب و مرکز های معتبری در شهرهای بزرگ فروش خود را تا حجم قابل توجهی افزایش دهد.

تولید عمده کاشی و سرامیک پاسارگاد با کیفیت عالی

تولید کاشی و سرامیک پاسارگاد

یکی از کاخانه های تولیدی سرامیک در ایران شرکت های تولید پاسارگاد می باشند که نمونه های مختلفی از سرامیک و کاشی را وارد بازار می کنند و این محصولات بسیار متنوع و زیبا هستند و به دلیل تنوع زیاد بازار فروش خوبی دارند.

کارخانه پاسارگاد انواع کاشی و سرامیک را تولید و به مشتریان خود عرضه می دارند این مراکز تولید کننده با بهرگیری از بهترین معادن سنگ و استخراج مکانیزه وکارشناسی شده خود توانسته اند بهترین ها را آماده و به مشتریانی که به دنبال کاشی با کیفیت و مرغوب هستند عرضه دارند. با افزایش روند ساخت و ساز مصرف کاشی و سرامیک نیز افزایش میابد.

خرید اینترنتی کاشی و سرامیک پاسارگاد

کارخانه کاشی و سرامیک پاسارگاد آباده یکی از کارخانجات بزرگ ایران می باشد که از تنوع محصولات خوبی برخوردار است. این کارخانه محصولاتی با ابعاد و طرح های مختلف بسیار زیبایی دارد.

تولید عمده کاشی و سرامیک پاسارگاد

یکی از روش هایی که می توانید از آن طریق محصولات کاشی و سرامیک پاسارگاد را تهیه نمایید مراجعه به دفاتر ما در شهرهای  این استان است، و روش دیگر از طریق تماس با ما و سفارش محصولات پاسارگاد و دریافت آن درب منزلتان می باشد. و در صورت عدم رضایت محصول را می توانید برگشت دهید. اگر خرید شما به صورت عمده می باشد این مجموعه افتخار دارد که محصولات پاسارگاد را برای شما مستقیم از درب کارخانه ارسال نماید. مزایای ارسال مستقیم از درب کارخانه بر کسی پوشیده نیست. یکی از این مزایا کم شدن هزینه ها و دیگری دریافت سریع محصول می باشد.

کارخانه کاشي و سراميک پاسارگاد تولیدی محصولات باکیفیت زیادی دارد، اما تمامی این محصولات به درد همه مکان ها نمی خورند، پس شما در هنگام خرید نیاز به مشاور عالی نیز دارید تا بتوانید با استفاده از دانش وی انتخابی احسن داشته باشید.

نکاتی مهم در انتخاب کاشی و سرامیک

تولید عمده کاشی و سرامیک پاسارگاد

در هنگام انتخاب کاشی باید دقت کنیم که کاشی انتخابی ما برای محیطی که می‌خواهیم از آن در آن استفاده کنیم مناسب باشد. به عنوان مثال استفاده از کاشی با سطح صیقلی برای کف به دلیل لغزنده بودن مناسب نیست و استفاده از کاشی با جذب آب بالا برای محیط بیرون ساختمان صحیح نیست.

و همچنین کاشی‌های انتخاب شده از نظر ابعاد و شید رنگی نیز یکسان باشند. به عنوان مثال در صورتی‌که برای برای یک مجتمع کاشی تهیه نموده‌اید و این کاشی‌ها از نظر شید رنگی و اندازه با یکدیگر تفاوت دارند باید این تفکیک انجام شود و برای هر واحد کاشی‌های یکسان استفاده شود.

تمام مشخصات کاشی بر روی کارتن آن اعم از کارخانه تولیدی، نوع طرح، اندازه کاشی، درجه‌بندی آن، تنالیته با شماره ردیابی تاریخ تولید و … درج شده است.  انواع اصلی کاشی برای نصب در مناطق مختلف خانه عبارتند است:

  • استفاده از کاشی برای دیوار و کف آشپزخانه
  • کاشی‌های کف و دیوار استفاده شده در محیط بیرون ساختمان
  • استفاده از کاشی در اماکن عمومی
  • استفاده از کاشی برای محیط‌های صنعتی

کارخانه کاشی و سرامیک پاسارگاد

تولید عمده کاشی و سرامیک پاسارگاد

کارخانه کاشی و سرامیک پاسارگاد با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و فناوری روز دنیا محصولاتی در خور توجه مردم عزیز ایران تولید کرده است. این کارخانه با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و بهره مندی از کارشناسان مجرب به جایگاه بالایی از نظر کیفیت دست یافته است.

دستیابی به این استانداردهای ملی و فرا ملی نشانه کیفیت بالای محصولات این کارخانه است. کیفیت بالا و مرغوبیت محصولات این کارخانه موجب صادرات کاشی و سرامیک آن به کشورهای دیگر شده است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و شناخت نیاز مشتری و کاهش هزینه ها به عنوان واحد مستقل زیر نظر مدیریت ارشد شرکت  فعالیت می نماید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما