کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک / خرید کاشی و سرامیک ارزان | مرکز فروش آن در تهران

خرید کاشی و سرامیک ارزان | مرکز فروش آن در تهران

خرید کاشی و سرامیک ارزان می توانید از نمایندگی ها و مراکز فروشی که در سرتارس کشور وجود دارد به صورت حضوری و یا غیر حضوری مراجعه نماید و از میان تنوع بسیار بالا محصول مورد نیاز خود را خریداری نماید.

قیمت جهانی سرامیک با توجه به درجه و کیفیت محصولی که توسط کارخانه های تولیدی وارد بازار می شود قیمت گذاری شده است همچنین این محصولات تولیدی از لحاظ طرح و نقش نیز بسیار متفاوت می باشند به گونه ای که شما می توانید آن ها را به راحتی با دکوراسیون مزل خود هماهنگ نماید و با انتخاب محصول مناسب ماندگاری و زیبایی را به ساختمان خود هدیه دهید چرا که این از مهم ترین ابزار های مورد استفاده در دکوراسیون ساختمان به شمار می رود.خرید کاشی و سرامیک ارزان از ما امکان پذیر است.

خرید کاشی و سرامیک ارزان | مرکز فروش آن در تهران

خرید کاشی و سرامیک ارزان

خرید کاشی و سرامیک ارزانکاشی و سرامیک  در واقع می توان گفت مصالح ساختمانی بسیار محکم و مقاومی می باشند که به چیدن و نحوه نصب آن ها به صورت ردیفی می باشد و سطح را می پوشاند. کاشی و سرامیک از جنس های مختلفی تولید می شوند که نمونه ای از آن ها را در ادامه بیان خواهیم نمود و به طور معمول در فضا های داخلی چون آشپزخانه، حمام و دستشویی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • چینی
 • شیشه ای
 • سنگ

این کاشی و سرامیک ها از جمله مصالح ساختمانی بسیار زیبا در طرح ها و نقش های مختلفی و متنوع می باشند که باعث می شود انتخاب آن ها را برای خریداران مکل نماید.

شهر تهران به دلیل این از جمله کلان شهر های کشور ایران به شمار می رود و روز به روز به جمعیت آن اضافه می شود ساخت و ساز و نیاز به انواع مصالح ساختمانی بسیار زیاد است به همین منظور مشتریان برای خرید سرامیک و کاشی ارزان مورد نیاز خود به نمایندگی ها و مراکز فروش مراجعه نمایند.

بزرگترین وارد کننده کاشی در ایران

بزرگترین وارد کننده کاشی در ایرانهنگامی که شما به مراکز فروش انواع کاشی مورد نیاز خود مراجعه می نماید با انواع محصولات در تنوع بسیار بالا روبرو می شوید اما برای این که انتخاب مناسب داشته باشید باید به نکاتی توجه داشته باشید. در ادامه چند مورد از نکاتی که می تواند شما را در انتخاب محصول مورد نیاز خود کمک رساند را بیان خواهیم نمود که عبارتند از:

 • کاشی و سرامیک انتخابی در چه قسمتی از ساختمان قرار است نصب گردد.
  شما با این کار انتخاب های خود را محدود تر می کنید به عنوان مثال کاشی های چینی برای نصب بر روی دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرند.
 • در انتخاب رنگ کاشی مورد نیاز خود برای سرویس بهداشتی دقت نماید و بهتر است که از رنگ های سفید استفاده کنید چرا که به راحتی می توانید دکوراسیون خود را تغییر و تحول دهید.
 • بودجه خود را برای خرید نوع کاشی و سرامیک مورد نظر خود را مشخص نماید به عنوان مثال کاشی سرامیکی ارزان تر از کاشی های شیشه ای می باشند.

کاشی و سرامیک نیز مانند هر محصول دیگر در بازار ایرانی و خارجی وجود دارد. محصولات خارجی از جمله کالا های وارداتی به شمار می روند به همین دلیل قیمت آن ها نسبتا بیشتر از کالا های داخلی بشمار می رود.

بهترین مارک کاشی ایرانی

بهترین مارک کاشی ایرانیروش تهیه و آماده سازی کاشی و سرامیک در کارخانه های تولیدی در کل در چند بخش انجام می گیرد که عبارتند از:

 1. آماده سازی مواد
 2. شکل دهی
 3. پخت
 4. درجه بندی
 5. بسته بندی

منظور از آماده سازی برای تهیه وخرید کاشی و سرامیک ارزان به منظور ساخت بدنه آن ها می باشد. در این مرحله با توجه به تکنولوژی که در آن کارخانه برای شکل دادن بدنه محصول و همچنین نوع محصول مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت می باشد. بعد از این که مواد اولیه طبق فرمول برای ساخت بدنه محصول نهایی آماده گردید، سنگ ها به وسیله دستگاه های خرد می شوند که به آن مرحله خردایش به اصطلاح گفته می شود و سپس با انجام مرحله خردایش مواد اولیه به پودر تبدیل می گردد که برای تهیه پودر نیز از دو روش تر و یا خشک استفاده می شود.
پس از این که پودر آماده شد به وسیله فشار پرس بدنه کاشی آماده می شود که اصطلاحا به این مرحله بیسکویت می گویند. سپس این بدنه تولید شده با توجه به نوع محصولی که در نهایت تولید می خواهد گردد تکپخت، دو پخت و سه پخت می باشد. به عنوان مثال برای تولید کاشی دیواری به صورت تکپخت انجام می گیرد. در نهایت محصل تولید شده درجه بندی و بسته بندی می شوند که این عمل نیز به صورت دستی و یا اتوماتیک صورت می گیرد.

توزیع و پخش کاشی و سرامیک

توزیع و پخش کاشی و سرامیکیکی از جمله مراحل پس از تولید کاشی و سرامیک برای این که کاشی ارزان و با قیمت کارخانه به دست مشتریان برسد توزیع و پخش مناسب محصولات تولیدی در سرتاسر کشور می باشد. خرید کاشی و سرامیک ارزان  با توجه به درجه و مقاومت آن ها در برابر اشعه خورشید و رطوبت به گروه های مختلفی تقسیم می گردند، کاشی و سرامیک نما با توجه به این که همیشه در معرض رطوبت و تغییرات هوا می باشد باید از درجه بالای برخوردار باشد.
به همین منظور هنگام خرید این محصول باید به این نکته توجه داشته باشید که محصول با کیفیتی را خریداری کنید که بعد از مدت زمان کوتاهی دچار مشکل نگردد.

شرکت تولیدی سرامیک صادراتی

شرکت تولیدی سرامیک صادراتیامروزه به دلیل افزایش جمعیت ساخت و ساز بسیار طیاد شده است به همین دلیل بازار کاشی و سرامیک بسیار مطلوب می باشد، در کشور ایران به دلیل این که مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک وجود دارد به همین دلیل کارخانه های تولیدی برای تامین مواد اولیه مورد نیاز خود نیاز به واردات ندارند و به آسانی آن ها را تهیه می کنند به همین منظور قیمت نهایی کاشی و سرامیک ایرانی بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از محصول خارجی می باشد. خرید کاشی و سرامیک ارزان هنر محسوب می شود.

شرکت های تولید کننده محصولات تولیدی خود را علاوه بر داخل کشور و تامین نیاز مشتریان خود به خارج کشور نیز صادر می نمایند از جمله کشور های که محصولات تولیدی کارخانه های ایرانی به آنجا صادر می گردد عبارتند از:

 1. عراق
 2. پاکستان
 3. ترکیه
 4. گرجستان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت های صادراتی کاشی و سرامیک | نمایندگی پخش آن در کشور

شرکت های صادراتی کاشی و سرامیک این محصول را با کیفیت های متفاوت تولید می کنند. کیفیت های گوناگون این محصول باعث شده است تا آن ها به سه دسته،محصولات درجه یک ،دو

پاسخی بگذارید