کاشی خلیج
خانه / صادرات کاشی / صادرات سرامیک فول بادی به کشور گرجستان

صادرات سرامیک فول بادی به کشور گرجستان

صادرات سرامیک فول بادی به کشور گرجستان هر ساله توسط بازرگانان و تجار فعال در این حرفه صورت می گیرد. قیمت جهانی کاشی در این زمینه قیمت توافقی است که بین دو کشور صادر کننده و وارد کننده تبادل می شود. کیفیت و قیمت مناسب این تجهیزات عاملی مهم در افزایش فروش و یافتن بازار های جهانی برای مبادله این کالا شده است.

صادرات سرامیک فول بادی به کشور گرجستان

برخی از فعالیت های بازرگانان ایرانی می تواند صادرات سرامیک فول بادی به کشور گرجستان باشد. مقدار ارزش صادرات سرامیک به گرجستان درسال ۹۵ مبلغ ۸،۴۴۹،۷۲۸ میلیون دلار می باشد. که تنها ۲,۴۷ درصد از حجم صادرات کلی کاشی و سرامیک را نشان میدهد که با توجه به امکانات موجود در ایران این مقدار بسیار ناچیز است.

صادرات سرامیک فول بادی

گرجستان در قفقاز و بین دریای خزر و دریای سیاه قرار  دارد . گرجستان از قمله کشورهایی است که در قاره آسیا و اروپا قرار دارد عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و ناتو و حاکم بودن قوانین اتحادیه اروپا در این کشور اهمیت صاردات را به گرجستان دو چندان می کند. در سالهای اخیر مقدار تعرفه های گمرکی برای صادرات محصولات گرجستان حذف شده از اینرو بیشتر بازرگانان با ورود اجناس و بسته بندی مجدد آن بدون پرداخت هزینه های گمرکی آن را به کشورهایی مانند آمریکا و … ارسال می کنند.

قیمت سرامیک فول بادی صادراتی

صادرات سرامیک فول بادی

افرادی که در حوزه صادرات سرامیک فول بادی در حال فعالیت هستند، از نظر قیمتی بسیار حساس هستند تا بتوانند از پس مخارج گمرک و ترخیص نیز بر آیند. البته بسته به مقدار خریداری شده توسط فرد می توان گفت که شرایط متغییر است و هر چه متراژ و یا تناژ بالاتر برود، کار بسیار آسان تر پیش خواهد رفت و سود نیز افزایش می یابد.

معمولا کارخانجات در قیمت گذاری محصولات صادراتی همانند محصولات داخلی عمل نمی کنند و بجای ارائه قیمتهای متنوع، از یک یا دو قیمت ثابت برای همه محصولات استفاده می کنند. البته باید در نظر داشت از آنجا که قیمت محصولات صادراتی بصورت ثابت و یکپارچه می باشد بنابراین مبلغ هدیه زیاد نیست چون باید از کاهش مبلغ سود کارخانه پرداخت شود.

صادرات سرامیک فول بادی

برای صادرات سرامیک فول بادی باید قیمت جهانی سرامیک را در نظر داشته باشید و بررسی نمایید که دقیقا چه کشور های و به چه میان خواستار واردات سرامیک می باشند. گرجستان سرزمین فرصت ها محسوب می شود حذف تعرفه های گمرکی برای محصولات تولید گرجستان ورود به بازار اروپا و… می تواند برخی از دلایل صادرات کاشی به گرجستان باشد.

صادرات سرامیک  فول بادی به گرجستان چگونه صورت می گیرد؟

صادرات سرامیک فول بادی به گرجستان بسیار رونق دارد زیرا در کل دنیا بازار خوبی برای کاشی و سرامیک وجود دارد. و کارخانه های زیادی در حال تولید سرامیک و کاشی می باشند که آن ها به زودی نیاز پیدا می کنند به شرکت های صادر کننده کاشی و سرامیک که این کار به شیوه ی احسن انجام دهند.

اگر قصد صادر نمودن سرامیک فول بادی را دارید بهتر است ابتدا در دوره های آموزشی صادرات شرکت نموده تا آموزش های مربوط به صادرات را فرا گیرند . پس از آن بازار هدف را شناسایی نمایند و اقدام به صادرات نمایند. البته قوانین صادرت هر روز آپدیت می شوند و فرد لازم است خودش را با این تغییرات وفق دهد.

صادرات سرامیک فول بادی

معمولا طرحهایی که برای صادرات به کشورهای دیگر تولید می شوند تفاوت چشمگیری با سلیقه مشتریان داخلی دارند. از این رو بسیاری از کارخانجات، برخی از خط های تولید کاشی و سرامیک خود را به تولید محصولات صادراتی اختصاص داده اند و از آنجا که امکان صادرات محصولات درجه پایین به خارج امکان پذیر نیست بنابرین کارخانجات مجبورند تا محصولات درجه سه و پایینتر خود را با قیمتی پایین به استانهای مرزی بفروشند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی به عمان

صادرات کاشی به عمان | فروش کاشی در تهران

صادرات کاشی به عمان بخشی از آمار صادرات این کالا را هر ساله به خود …