صادرات کاشی ارس با بالاترین کیفیت

صادرات کاشی ارس با بالاترین کیفیت به صورت گسترده به کشورهای همسایه نظیر پاکستان، عراق، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می شود. در زمینه ی تولید کاشی و سرامیک کشورمان خیلی خوب عمل کرده و انواع طرح و مدل کاشی ارس را با قیمت های مختلف به کشور های دیگر ارسال می شود.

صادرات کاشی ارس با بالاترین کیفیت

صادرات کاشی ارس

صادرات کاشی ارس با بالاترین کیفیت و دوام و همچنین مناسب ترین قیمت، به کشورهای دور یا نزدیک یکی از افتخارات کشور بزرگ کشور ایران می باشد. یک محصول برای صادرات باید دارای ویژگی های خاصی از نظر اندازه، رنگ و … باشد که از نظر درجه و کیفیت مورد تأیید قرار بگیرد. این ویژگی ها طبق استاندارد مشخصی تعیین می شوند.

کشور ایران برای صادرات کاشی ایران شرایط و امکانات خاص و ویژه ایی در اختیار بازرگان و تجار ایرانی قرار داده است. ایران از قدیم در عرصه تولید انواع کاشی و سرامیک، فعالیت داشته و اکنون نیز با پیشرفت های فراوان، به ادامه تولید می پردازد و امروزه از کشور های صادر کننده این محصولات به شمار می رود.

انواع کاشی و سرامیک تولیدی در ایران را نمی توان صادر نمود. برای اینکه بتوانیم صادراتی مطلوب داشته باشیم، باید از محصولات کارخانه های قدر و بسیار معتبر استفاده نماییم. این در حالی است که این نمونه محصولات باید درجه یک و نهایتا درجه دو باشد. در غیر این صورت، صادرات با مشکلاتی همراه می گردد.

تفاوت کاشی و سرامیک

سرامیک به اقلامی گفته می شود که هم برای دیوار و هم برای کف می توان از آن استفاده نمود ولی به خاطر استحکامی که دارد بیشتر برای کف استفاده می شود مقاومت سرامیک در برابر فشار و سرما و گرمای شدید و رطوبت نسبت به کاشی بیشتر است تنها نوع خاصی از سرامیک که به آن ها پرسلان گفته می شود را می توان در محیط های باز استفاده کرد.

صادرات کاشی ارس

کاشی به اقلامی گفته می شود که فقط برای کار بر روی دیوار است به دلیل استحکام پایین نمی توان از آن برای کف استفاده کرد مقاومت کاشی در برابر فشار و سرما و گرما بسیار کم است بنابراین فقط باید از آن ها برای محیط های بسته استفاده نمود کاشی به خاطر درصد جذب آب بالایی که نسبت به سرامیک دارد برای کار کردن بر روی دیوار و ارتفاع بسیار مناسب و راحت تر است.

با این وجود کاشی ها دارای طراحی های بسیار زیبا و تنوع بسیار بالایی نسبت به سرامیک ها هستند.

مشخصات کاشی ارس با کیفیت

کاشی ارس، از ضخامت مناسب و استانداری بهره مند بوده که موجب پوششی یکدست و زیبا بر روی دیوار یا کف ساختمان می شود ضخامت این کاشی ابدا مانع کیفیت عالی آن نشده بلکه برعکس به دوام و مقاومت آن نیز افزوده است.

صادرات کاشی ارس

  • معمولا کم حجم و سبک وزن هستند.
  • تنوع رنگی بالایی را دارند.
  • طرح و مدل ها نشانه ای از طبیعت را به رخ می کشند مانند تنه درخت.
  • زبری و ناهمواری مطلوبی را شامل می شود.
  • درخشان و براق به نظر می رسند.
  • عمدتا شکل صخره ای و شکسته را دارند

کاشی ارس یکی از تولیدات مهم استان اصفهان بوده که در تنوع کیفی متوسط به بالایی قرار دارد. صادرات از مهم ترین اهداف برای یک کارخانه می باشد و همه ی تولید کنندگان در حال تلاشند تا بتوانند این کار را خیلی خوب انجام دهند.
همکاران ما می توانند در زمینه ی صادرات کاشی ارس به شما کمک کرده تا محصولات متنوعی را به کشور های دیگر ارسال نمایید.

قیمت کاشی ارس

صادرات کاشی ارس

کاشی ارس با توجه به درجه بندی مختلفی که دارند قیمت گذاری می شوند و مسلما هر چه درجه بندی رو به پایین باشد از قیمت مناسب و ارزان تری برخوردار است از دیگر پارامترهای تعیین قیمت کاشی ارس می توان به رنگ، ابعاد و اندازه و طرح اشاره کرد.

کاشی ارس دارای تنوع بالا و با مواد مرغوب و باکیفیت تولید می گردد . انواع کاشی مرغوب ارس با قیمت های مناسب در بازار به فروش می رسد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما