فروش عمده کاشی سرامیک | عرضه آن با مناسب ترین قیمت

فروش عمده کاشی سرامیک تولید شده در کارخانه های ایرانی برای این که خریداران به راحتی به محصول مورد تقاضای خود دسترسی داشته باشند آن ها را در نمایندگی ها و مراکز معتبر در سرتاسر کشور عرضه می نمایند.

مشخات کاشی خوب و سایر ویژگی های که یک محصول می تواند داشته باشد در این مراکز عرضه می شوند و شما می توانید با کمک و راهنمایی گرفتن کارشناسان ی که در این مراکز فعالیت می کنند محصولات خود را به درستی انتخاب نماید.

در این مراکز با توجه به این که کاشی ها و سرامیک ها با مناسب ترین قیمت عرضه می شود می توانید محصول خوب را با توجه به بودجه خود انتخاب نماید.

فروش عمده کاشی سرامیک | عرضه آن با مناسب ترین قیمت

فروش عمده کاشی سرامیک

فروش عمده کاشی سرامیککاشی ها از مهم ترین مصالح ساختمانی به شمار می رود که می تواند یکی از مهم ترین عناصر موجود در زیباتر شدن دکوراسیون منزل شما به کار برود، به همین دلیل باید در انتخاب درست آن ها بسیار دقت داشته باشید.
کاشی ها و سرامیک ها دارای تنوع بسیار زیاد هستند و با توجه به نوع و درجه کیفی آن ها در مکان های مختلفی قرار می گیرند.
اکاشی و سرامیک های موجود در بازار دارای تنوع بسیاری است که در اینجا به چند مورد آن اشاره خواهیم نمود که عبارتند از:

 • کاشی بدنه
 • کاشی کف
 • کاشی سه بعدی
 • کاشی برسلانی

امروزه در کارخانه تولیدی کاشی مانند کاشی سه بعدی تولید می شوند این محصولات از جمله کاشی های جدید موجود در بازار می باشد که برای نقش و نگار بر روی آن ها زدن از بروزترین دستگاه ها استفاده می کنند آن ها با خطای چشم  در طراحی این کاشی ها توانسته اند کاشی های زیبا و با جلوه خاصی تولید و وارد صنعت کاشی سازی نمایند.فروش عمده کاشی سرامیک در این مراکز صورت می گیرد.

سفارش کاشی سرامیک به صورت عمده

سفارش کاشی سرامیک به صورت عمدهکاشی ها در واقع می توان گفت مصالح ساختمانی می باشند که از دو قسمت تشکیل شده اند که عبارتند از:

 • قطعه سفالی که در واقع قسمت اصلی و بدنه کاشی را تشکیل می دهد.
 • لعاب روی که در واقع می توان گفت یک ماده شیشه ای است که قسمت رویی کاشی را تشکیل می دهد.

یکی از جمله مهم ترین عواملی که در صنعت کاشی سازی بسیار مورد توجه قرار می گیرد این است که ضریب انبساط این دو بخش تشکیل دهند کاشی یکسان باشد.

خریداران کاشی و سرامیک برای تهیه محصول مورد نظر خود به صورت عمده می توانند به مراکزفروش عمده کاشی سرامیک و نمایندگی های معتبری که در سرتاسر کشور وجود دارند مراجعه نمایند تا بتوانند یک محصول مناسبو با کیقیت بالا خریداری نماید در این مراکز انواع کاشی لاکچری و مدرن وجود دارد که شما می توانید با توجه به بودجه خود آن ها را انتخاب نماید.

شرکت تولید کننده کاشی سرامیک در تهران

شرکت تولید کننده کاشی سرامیک در تهرانکاشی ها در واقع یک قطعه سنگ مصنوعی بشمار می روند که در ابعاد مختلفی تولید می شود. ضخامت کاشی ها چند میلی متر می باشد. سطح کاشی شیشه ای و کاملا صیقلی و صاف است. کاشی ها از جمله مصالح ساختمانی می باشد که در گروه محصولات سفالی و سرامیکی قرار می گیرد. کاشی ها از جمله مصالح ساختمانی پر کاربرد و مهمی هستند که در حمام، آشپزخانه، توالت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این مصالح ساختمانی از جمله تزئیناتی به شمار می روند که در فضای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. کاشی ها همچنی می توان گفت می توانند عایق رطوبت خوبی نیز به شمار بروند.

کلمه کاشی از نام شهر کاشان گرفته شده است که این شهر از اوایل دوران اسلام مرکز صنعت و هنر سفالگری بشمار می رود و شهرت جهانی دارد. در این شهر به دلیل وجود افراد ماهر در زمینه تولید سفال باعث شدهه است از دیرباز تا کنون بهترین کاشی در ایران در این شهر تولید گردد.

عرضه کننده کاشی مرغوب

عرضه کننده کاشی مرغوبکشور ایران دارای تمدن و قدمت تاریخی بسیار زیادی در صنعت و هنر برخوردار می باشند، همچنین دارای معادن بسیار زیادی از مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از صنایع را دارا می باشد به همین دلیل بستر مناسبی در صنعت کاشی و فروش عمده کاشی سرامیک  شده است.

این صنعت از 1250 سال قبل از میلاد برای اولین بار با تولید کاشی و سرامیک های ابتدای چون انواع آجر لعابدار و کاشی های تزئینی و مینا شروع شده است.

کاشی ها برای تزئینات داخلی و خارجی ساختمان ها، مخصوصا مکان های مذهبی مورد استفاده قرار میگیرند این مصالح ساختمانی همچنین عایق بسیار مناسبی نیز برای رطوبت می باشند. کاشی ها در ابعاد بسیار متفاوتی تولید می گردند به طوری که می توان گفت کاشی های کف و دیواری در ابعادی که در ادامه بیان خواهیم نمود تولید می گردند که عبارتند از:

 • 2*2 سانتی متر
 • 2*1 سانتی متر
 • 50*50 سانتی متر
 • 40*80 سانتی متر
 • 90*30 سانتی متر

بزرگترین صادر کننده کاشی سرامیک

بزرگترین صادر کننده کاشی سرامیککشور ایران از دیرباز تا کنون به دلیل قدمت بسیاری که در زمینه تولیدو فروش عمده کاشی سرامیک  انواع کاشی و سرامیک دارند باعث شده است که کارخانه های تولیدی بسیاری با استفاده از کارشناسان و دستگاه های پیشرفته بتوانند محصولات تولیدی خود را با کیفیت عالی و بسیار متنوع تولید نمایند به همین منظور توانسته اند علاوه بر تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز کشور به خارج کشور نیز صادر نمایند از جمله کاشی و سرامیک های که به خارج از کشور صادر می شود عبارتند از:

 • سرامیک آشپزخانه
 • سرامیک توالت و سرویس بهداشتی
 • سرامیک های دیواری

کشور ایران از جمله بزرگ ترین صادر کننده کاشی و سرامیک در خاورمیانه بشمار می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما