فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی | تولید و عرضه آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی در مکان ها و بازارهای مختلف هر شهری انجام می شود. 

کاشی و سرامیک، از سابقه ای طولانی در کشورمان برخوردار است. در گذشته کاشی ها به روش سنتی و با دست تولید می شدند که تا امروز هم شاهد این گونه تولیدات از سوی سفال گری ها می باشیم. از این نوع کاشی بیشتر برای مرمت آثار تاریخی و مکان های مقدس استفاده می شود. 

اما کارخانه های جدید انواع سرامیک کف، سرامیک آشپزخانه، کاشی نما و … را در طرح ها، رنگ ها و مدل های گوناگون تولید می کنند. 

با سر زدن به بازار سرامیک و کاشی، می توان این محصولات را در کیفیت های گوناگون مشاهده کرد. 

فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی | تولید و عرضه آن در کشور

فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی از سوی شرکت های تولید کننده انجام می شود. این شرکت ها پس از این که محصولات خود را آماده نمودند به سفارش دهندگان می فرستند. البته شرکت های بزرگ، نمایندگی های گوناگونی در سراسر کشور دارند. این نمایندگی ها نیز در کنار پخش و توزیع محصولات، به فروش آن ها هم مشغول هستند.

پیدا کردن نمایندگی ها کار ساده ای است. بیشتر آن ها در مراکز بزرگ فعال هستند. به بازارهای بزرگ در هر شهری که زندگی می کنید سر بزنید و از شرکت های بزرگ و معتبر کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را تهیه کنید.

اولین تولید کننده کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی در ایران

اولین تولید کننده کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی در ایران

برای نخستین بار در اواخر دهه سی بود که با ورود ماشین آلات، خط تولید کاشی و سرامیک در ایران راه افتاد. تولید صنعتی این نوع از مصالح باعث شد تا روز به روز استفاده از آن گسترش یابد و همچنین شرکت های بزرگتر و بیشتری به این حوزه با ورود انواع ماشین آلات جدیدتر بپیوندند. 

در روزگار قدیم کاشی ایرانا و ارج بسیار معروف بودند. این کارخانه همچنان با افت و خیز و تولیدات کم به کار خود دنباله می دهند. این تولید کنندگان، از جمله نخستین ها بودند. 

اما اکنون شاهد کارخانه های زیادی هستیم که در گوشه و کنار کشور در حال فعالیت هستند. این کارخانه انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را تولید و به بازار عرضه می کنند. 

موارد مصرف کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

موارد مصرف کاشی و سرامیک سرویس بهداشتیاز کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی استفاده می شود. این می تواند به دلایل گوناگونی باشد که می شود به نظافت سریع آن ها اشاره کرد.

سرویس های بهداشتی یکی از مهمترین مکان های یک خانه هستند. تمیز نگه داشتن آن ها بسیار مهم بوده و شما با خرید مناسب و انتخاب درست کاشی و سرامیک مرغوب، می توانید این مکان را تمیز و نگه دارید.

خوبی کاشی و سرامیک این است که آلودگی ها به خوبی از روی شان پاک می شود و مقاوم در برابر مواد شوینده قوی شیمیایی هستند. از کاشی و سرامیک در دیوارها و کف سرویس های بهداشتی استفاده می گردد.

بزرگترین بازار کاشی در ایران

بزرگترین بازار کاشی در ایران

در ایران بازارهای زیادی وجود دارد که کاشی در آن خرید و فروش می شود. در شهرهای گوناگون این بازارها فعالیت می کنند که متشکل از فروشگاه های متفاوتی هستند. برای نمونه در تهران، می توان به فروشگاه هایی در خیابان کاشانی، خیابان شیراز، خیابان زمزم و … مراجعه کرد. در مشهد هم شما می توانید به خیابان قرنی رفته و هر نوع کاشی ای که نیاز دارید خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. به همین تناسب، مراکز بزرگی در شهرهای مختلف وجود دارد: 

 • اصفهان
 • یزد
 • شیراز
 • اهواز
 • و …

 

صادرات کاشی به قیمت کارخانه

صادرات کاشی به قیمت کارخانهصادرات کاشی به قیمت کارخانه در گام اول، از سوی خود شرکت های تولید کننده انجام می شود. این شرکت ها در ابعاد، طرح ها و کیفیت های گوناگون محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر می نمایند. کشورهای مقصد بیشتر این ها می باشند:

 • عراق
 • افغانستان
 • آذربایجان
 • ترکیه
 • کشورهای حاشیه خلیج فارس
 • کشورهای اروپایی
 • و …

اگر شرکت واردات و صادرات دارید، بهترین کار این است که کاشی را از کارخانه های تولیدی خریداری کنید. این کارخانه تخفیف های ویژه ای را در نظر می گیرند و همچنین با قیمت کارخانه عرضه می دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما