کاشی خلیج
خانه / سرامیک / قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی | فروش در کرمانشاه

قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی | فروش در کرمانشاه

بازرگانی ما به عنوان مرکز فروش در کرمانشاه، قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را در اختیار شما می گذارد. شما مشتریان عزیز با خرید اینترنتی کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی می توانید از خریدی باکیفیت و مناسب لذت ببرید.

قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی از گزینه هایی است که در مرحله اول خرید برای خریدار حائز اهمیت است. هر چه قیمت کاشی و سرامیک در سطح مناسب تری قرار داشته باشد، تقاضا برای خرید آن افزایش می یابد و هرچه قیمت کاشی بالاتر باشد، تقاضا برای آن کاهش می یابد. انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی با انواع طرح و رنگ در بازار موجود می باشد. نکته اساسی برای خرید مناسب آن است که مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع کاشی و سرامیک را با نازل ترین قیمت تهیه نمایید.

اهمیت انتخاب دقیق کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

شرایط محیطی سرویس بهداشتی نسبت به دیگر مکان های موجود در ساختمان متفاومت می باشد به همین دلیل باید با بیشترین دقت و ظرافت، بهترین انتخاب خود را در خرید کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی انجام دهیم.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی به خاطر چندین عواملی که در معرض آن است باید با نهایت دقت آن را انتخاب کرد و در نگه داری از آن کوشا باشید و اگر به این عوامل توجه نشود بعد از مدتی لعاب این مصالح از بین رفته و باعث صدمه جدی به بدنه اصلی کاشی و سرامیک می شود.

این عوامل شامل موارد زیر می باشند:
•    در معرض رطوبت بالا قرار گرفتن
•    در معرض سیکل های متوالی تر و خشک شدن قرار گرفتن
•    بسته به شرایط اقلیمی در معرض سیکل های متوالی یخ زدن و آب شدن قرار گرفتن

قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و فروش آن در کرمانشاه

شما می توانید از نمایندگی های معتبر و مراکز فروش کاشی و سرامیک در کرمانشاه، قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی را بپرسید اما ما به شما بهترین راه را پیشنهاد می کنیم که آن خرید اینترنتی کاشی و سرامیک می باشد.

قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

بازرگانی مفتخرست که بهترین و باکیفیت ترین انواع کاشی و سرامیک با پایین ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست خریداران گرامی برساند. برای اطلاعات بیشتر هم اکنون با کارشناسان و مشاوران زبده ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های آنان بهره مند شوید و از خرید خود نهایت لذت را ببرید.

کاشی هایی که در سرویس بهداشتی از قبیل حمام و توالت مورد استفاده قرار می گیرد‏ نوع مخصوصی دارند و از مقاومت متفاوتی بر خوردار هستند پایه ساخت همه کاشی و سرامیک ها خاک رس بوده و طی مراحلی اعم از غربال کردن خاک‏، قالب گیری‏، پخت و خشک شدن به کاشی تبدیل می شود.
این روز ها طرح و رنگ های بسیاری برای کاشی مخصوص سرویس های بهداشتی تهیه و تولید شده که هر کدام بسته به کیفیت و ابعاد و مدل قیمت متفاوتی را دارا می باشند.

درجه بندی انواع کاشی و سرامیک

کاشی وسرامیک به پنج دسته تقسیم می‌شود که هر نوع کاشی و سرامیک دارای معایب و مزایای ویژگی های خاص خود هستند.

قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

۱) کاشی و سرامیک درجه ۱: کاشی هایی هستند که کاملا سالم و بدون هیچگونه نقصی در سطح لعاب و کناره‌های آن به سمت بازار عرضه می‌شود.

۲) کاشی و سرامیک درجه ۲: احتمال وجود قوس در کاشی های درجه دو نصبت درجه سه و چهار درجه پایین‌تر است و این درجه کاشی در فاصله دو سانتی متری کناره سطح انها کمتر از یک یا دو نقطه  آن هم حداکثر به قطر نیم میلیمتر و یا یک لعاب نگرفتگی به حداکثر قطر ۲*۳ میلمیتر وجود داشته دارد.

۳) کاشی و سرامیک درجه ۳: این نوع کاشی و سرامیک دارای سطح متوسطی می باشند و فقط یک خال به قطر حداکثر ۳ میلیمتر دارند و یا در سطح لعابشان دو یا سه خال به قطر حداکثر نیم میلیمتر داشته باشد.

۴)کاشی و سرامیک درجه ۴: این مدل از کیفیت پایین تری نسبت به بقیه برخوردار می باشد.

۵) کاشی و سرامیک درجه ۵: این محصول دارای لب پریدگی بیشتر ، لعاب نخوردگی بیشتر ، ابعاد با دقت کمتر، قوس بیشتر و کیفیت پایین تری هستند.

قیمت روز کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی ارزان

فروش کاشی ارزان در تهران | پخش کاشی ارزان

بازرگانی ما مرکز فروش کاشی ارزان در تهران با بالاترین کیفیت است. امروزه تنوع تولید …