کاشی خلیج
خانه / کاشی / قیمت کاشی استخری | فروش آن به طور عمده

قیمت کاشی استخری | فروش آن به طور عمده

برای اطلاع پیدا کردن از آخرین قیمت کاشی استخری تنها کافیست با کارشناسان و مشاوران زبده سایت ما در ارتباط باشید. کاشی استخری به دلیل تنوع بالا در مدل و طرح قیمت های متفاوتی را دارا می باشد. کاشی استخری دارای سایزها و اشکال مختلفی نیز هستند مانند کاشی های با اشکال سنگی و یا کاشی های با اشکال شش گوش، که هر کدام از این مدل کاشی ها دارار طرفداران بیشماری می باشد.

رنگ های کاشی استخری معمولا در رنگ های سفید، کرمی و آبی تولید می شوند اما رنگ های خاص نیز به صورت سفارشی برای مشتریان تهیه می شود.
در استخر از این کاشی ها به صورت دو رنگ و یا ترکیبی بهره می برند و گاهی اوقات برای تزئین خانه یا مراکزی مانند هتل و رستوران نیز از انواع مختلف سایز و ابعاد این کاشی ها استفاده می شود.

به همین دلیل قیمت کاشی استخری براساس طرح و رنگ به کار رفته، متغیر است و تولیدی های متعددی در سرتاسر ایران در حال پخش و فروش انواع کاشی و سرامیک از جمله کاشی استخری مشغول می باشند.

قیمت کاشی استخری و فروش آن به طور عمده

قیمت کاشی استخری

کاشی استخری مدل های بسیار متنوعی دارد که هر کدام در شکل و طرح تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. از این محصولات برای پوشش استخر ها و هم چنین حوض ها نیز استفاده می شود که زیبایی را می توان در ترکیب و نصب آن ها مشاهده نمود.

قیمت کاشی استخری به دلیل مزایای بیشماری که دارا می باشد از قیمت بالاتری نسبت به کاشی معمولی برخوردار می باشد. کاشی استخری دارای جذب آب صفر می باشد و در مقابل یخ زدگی مقاوم است این نوع کاشی در حالت عادی از سطح کار جدا نمی شود اما کاشی معمولی جذب آب دارد و از محل نصب به مرور جدا می شود.

تولید کنندگان دو نوع کاشی استخری تولید می کنند یکی کاشی استخری مربعی و دیگری شش ضلعی. که هر کدام از این مدل بر حسب سلیقه مشتری انتخاب می شود و تفاوت دیگری با هم ندارند.

تفاوت کاشی و سرامیک در چیست؟

تفاوت سرامیک و کاشی تنها در کاربرد و میزان نفوذ آب و کیفیت لعاب و ابعاد است . در خرید کاشی برای محلی مانند حمام باید نوعی از انواع کاشی را انتخاب نمود که دارای ضریب اصطکاک، جذب رطوبت پایین، سختی در مقابل خراش و مقاوم در برابر سایش باشد.

سرامیک ها در دو نوع تولید می شوند:

  1. سرامیک پرسلانی
  2. سرامیک غیر پرسلان

قیمت کاشی استخری

کاشی های چینی و سرامیکی مخلوطی از خاک رس قرمز یا سفید هستند. تفاوت در درجه مقاومت آن ها است. درجه سختی و مقاومت خاک چینی بیشتر از سرامیکی است و در مناطقی که رفت و آمد و ترافیک سنگین‌تری وجود دارد کاشی های چینی گزینه ی بهتری می باشند. انواع کاشی های سرامیکی راحت تر و نرم تر بریده می شود و بیشتر برای دیوار و کف مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های چسب کاشی استخری آب گریز

قیمت کاشی استخری

چسب کاشی استخری بر پایه ی سیمان بوده و دارای چسبندگی زیاد به انواع سطوح افقی و عمودی و در آب بندی سازه بسیار موثر است و قابل استفاده در سرویس های بهداشتی و استخرها می باشد و با استاندارد DIN EN 1348مطابقت دارد.

• مقاوم در برابر نم زدگی
• نفوذ ناپذیر در مقابل آب
• قدرت چسبندگی بالا

خواص آب بندی چسب کاشی علاوه بر عدم اجازه نفوذ آب به خارج، اجازه ورود آب‌های زیر سطحی را نیز به شدت کاهش می‌دهد همچنیناین چسب در شرایط بسیار مناسب می‌ تواند بالاترین میزان چسبندگی را به سطح زیرین خود داشته باشد.

قیمت کاشی استخری

پس از آب بندی استخر و کاشی کاری با این چسب می‌توان از پودر مخصوص بند کشی ویژه عایق بندی استخر استفاده نمود عایق بندی استخر توسط پودر بند کشی باعث اطمینان از آب بندی استخر خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت های صادراتی کاشی و سرامیک | نمایندگی پخش آن در کشور

شرکت های صادراتی کاشی و سرامیک این محصول را با کیفیت های متفاوت تولید می کنند. کیفیت های گوناگون این محصول باعث شده است تا آن ها به سه دسته،محصولات درجه یک ،دو