کاشی خلیج
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت گذاری و انواع سرامیک در بازار روز ایران

قیمت گذاری و انواع سرامیک در بازار روز ایران

دراین مقاله سرامیـک ها بنا بر مواد و مصالح شکل دهنده تقسیم بندی می شوند، متقاضیان با کسب اطلاع از این موارد می توانند، بهترین محصول مورد نظرشان را از گروه سرامیـک انتخاب کنند و بدین گونه منزل و محل مورد نظرشان را به خوبی شکل دهند. با توجه به انواع سرامـیک در بازار می توانید خانه زیبا تری را برای خود به ارمغان آورید. به همین روی شرکت سرامیکو مشاوره های مجازی و همچنین حضوری خود را برای شما عزیزان متقاضی فراهم کرده است و شما می توانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. شرکت سرامیکو دراین نوشته شما عزیزان خواننده را از انواع محصولات سرامیکی مطلع خواهد کرد.

پرسلان

به دلیل اینکه این سرامیـک ها در مراحل شیمیایی خاصی به بار می آیند، دارای استحکام بهتر و بیشتری نسبت به بقیه انواع سرامیـک می باشند. این سرامیک ها در حرارت بالا شکل می گیرند و به همین دلیل همانطور که گفته شد دارای استحکام و مقاومت بالاتری نسبت به انواع دیگر هستند.

برای اطلاع ازاین سرامیک ها می توانید از مشاوران مجازی شرکت سرامیکو استفاده کنید.

بدنه سیمانی

سرامیـک ها با بدنه سیمانی نیز دارای استحکام زیادی مانند گروه قبلی می باشند. این سرامیک ها به این صورت ساخته می شوند که ماده مربوطه را در قالب می ریزند و سپس در دو حالت یعنی طبیعی یا با حرارت خشک می شوند. نکته جالب درمورد این کاشی ها این گونه است که می توانید برای رنگ دهی از اضافه کردن رنگ ها به این نوع سرامیک ها استفاده کنید.

موزائیکی

این نمونه از خانواده سرامیک ها می باشند و می توان گفت با نمونه های پرسلانی مشابه هستند. اندازه آن ها مربع های ۲ و نیم سانت در ۲ و نیم سانتی می باشد و می توانید نمونه های لعاب دار و بی لعاب آن ها را در سایت سرامیکو مشاهده کنید.

سرامیـک های سنگفرشی

این کاشی ها مشابه آجر و البته با ضخامت بسیار کمتر می باشند. این سرامیک ها مناسب حمام، پاسیو و کف ساختمان ها هستند. باید این نکته را مد نظر داشته باشید که می بایستی بعد از نصب درزگیری شوند.

سرامیک آجری 

شکل ها به صورت آجر است اما با آن ها بسیار متفاوت هستند. با استفاده ازاین سرامیک های آجر مانند می توانید شکل و چینشی خاص به وجود آوریم.

سرامیک لعاب دار

اسم این سـرامیک ها از انجا گرفته شده است که بعد از پخت یک لایه سطح شیشه ای را با زنگ مناسب به خود اختصاص می دهد تا براق تر و همچنین موجب می شود که راحت تر تمیز شوند. استفاده این سـرامیک ها در دیواره های حمام، دستشویی و آشپزخانه رایج است.

معدنی

از انجایی که این کاشی ها مانند گروه قبلی دارای لعاب نمی باشند، می بایستی درهنگام اجرا مرحله درزگیری بر روی آن ها انجام شود. به همین روی این سرامیک ها قیمت کمتری را شامل و کاربری تجاری استقبال بیشتری از آن ها می شود. علاوه بر این ها از دوام خوبی نیز برخوردارند.

این نوع سرامیک در رنگ بندی های قرمز و نارنجی در پایه خاکی موجودند.

مکزیکی

این نمونه نیز همانند سرامیک های سیمانی به صورت طبیعی خشک می شود ولی باید توجه شود که درصورت استفاده از این نوع باید عملیات درزگیری انجام شود.

بدون لعاب

این سرامیک ها هم به دلیل نداشتن لعاب دارای استحکام بیشتری هستند اما مشکلاتی را نیز در پی خواهند داشت.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به شرکت سرامیکو مراجعه کنید و با استفاده از کمک و مشاوره متخصصان مربوط، بهترین خرید را برای خودتان رقم بزنید. شرکت سرامیکو در حیطه اطلاع رسانی و خرید و فروش اقلام محصولات سرامیک و کاشی برای خدمت رسانی به شما عزیزان آماده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک ارس

قیمت کاشی و سرامیک ارس | صادرات کاشی ارس | مرکز پخش کاشی ارس

بازرگانی ما ارزان ترین قیمت کاشی و سرامیک ارس را در اختیار شما مشتریان عزیز …