کاشی خلیج
خانه / دسته‌بندی نشده / مدل کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

مدل کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

مدل کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

در عصر حاضر تنوع موجود در کاشی و سرامیک بسیار زیاد است در این جا نکاتی را در ارتباط با مدل کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی بیان کرده ایم و نشان داده ایم که بهترین مدل برای سرویس بهداشتی کدام از این مدل ها است.

یکی از مهم ترین موارد در انتخاب مدل کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی مقاومت آن در برابر رطوبت و هم چنین فشار است. هر چند در این مکان زیبایی چندان اهمیت ندارد ولی به هر حال برای بهتر شدن کار باید از مدل هایی با طرح و نقش زیبا استفاده کنیم. در این جا به معرفی چند مدل از کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی پرداخته ایم.

کاشی و سرامیک الگو

مدل های رایج در بازار که از سبک معماری قدیم در طراحی این کاشی استفاده شده و برای سرویس بهداشتی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب طرح هایی که در کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی الگو مشاهده می شود در صنایع دستی و آثار هنری به سادگی قابل مشاهده است.

کاشی و سرامیک لانه زنبوری

این مدل ها به این دلیل به لانه زنبور مشهور هستند که شکلی شبیه به لانه زنبور دارند. کاشی های شش ضلعی که برای نصب آن در یک سرویس بهداشتی به زمان زیادی احتیاج داریم. در این جا پیشنهاد می شود که اگر بودجه کافی برای نصب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی لانه زنبوری ندارید به سراغ این طرح نروید چون هزینه آن به نسبت دیگر محصولات مشابه بیشتر است اما زیبایی خاصی به محیط می بخشد.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی رنگی

استفاده کردن از کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی رنگی بایستی متناسب با فضا و با همدیگر هم خوانی داشته باشد. گاهی اوقات در یک سرویس بهداشتی از چند مدل از کاشی و سرامیک استفاده می شود در این جا توجه داشته باشید که هم خوانی خوبی بین این کاشی ها در کف و دیوار سرویس بهداشتی برقرار باشد که مخاطب از دیدن آن لذت ببرد. به همین دلیل انتخاب کاشی و سرامیک رنگی را باید به شرکت طراح واگذار کنید که با توجه به تخصصی که در این زمینه دارد می تواند متناسب ترین رنگ ها را برای شما انتخاب کند.

کاشی و سرامیک با چیدمان لوزی

منظور از کاشی و سرامیک مدل لوزی همان شکل مربعی کاشی است که آن را کج می کنند و به شکل لوزی در می آورند. یکی از نکات بسیار مهم در نصب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی به شکل لوزی این است که زیاد از این طرح در سرویس بهداشتی استفاده نکنید چون موجب شلوغی می شود.

کاشی و سرامیک طرح منظم

کاشی و سرامیک های با قاعده را طرح منظم می گویند بیشتر این طرح ها به شکل مربع یا مستطیل هستند و از کاربرد زیادی در سرویس بهداشتی برخوردار است. یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام انتخاب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی با طرح منظم باید در نظر بگیرید این است که برای فضاهای کوچک از ابعاد کوچک و برای فضاهای بزرگ از ابعاد بزرگ بهره ببرید.

کاشی و سرامیک طرح آینه ای

این مدل از کاشی و سرامیک خیلی در سرویس بهداشتی کاربرد ندارد اما گاهی اوقات مشاهده می کنیم که در برخی از سرویس های بهداشتی از آن استفاده می کنید اگر شما هم علاقمند به این مدل هستید باید در نظر داشته باشید که تمیز نگه داشتن این مدل آن ها در سرویس بهداشتی کاری سخت و زمان بر است و هم چنین به دلیل خاصیت انعکاس آن ممکن است فضای محوطه شلوغ شود پس بهترین حالت این است که فضای کمی را به این کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی اختصاص دهید.

در این مقاله مدل های مختلفی از کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی به شما عزیزان معرفی گردید و می توانید طبق سلیقه ای که دارید هر کدام از این موارد را انتخاب کنید و برای خود سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک ارس

قیمت کاشی و سرامیک ارس | صادرات کاشی ارس | مرکز پخش کاشی ارس

بازرگانی ما ارزان ترین قیمت کاشی و سرامیک ارس را در اختیار شما مشتریان عزیز …