کاشی خلیج
خانه / کاشی و سرامیک / مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدید | نماینده فروش آن در کشور

مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدید | نماینده فروش آن در کشور

مدل کاشی کاری و سرامیک آشپزخانه جدید چگونه است؟ اول برای شروع بهتر است که با کاشی آشنا شویم و ببینیم این محصول چیست؟ کاشی: به قطعه سنگی و مصنوعی گفته می شود که در طول و عرض های مختلف بوده و قطر و ضخامت آن چند میلی متر است. یک روی کاشی دارای سطحی صیقلی و صاف است که طرح و نقش بر روی آن طراحی می شود و روی دیگر آن سیمانی می باشد و آماده ی چسباندن به دیوار است.

کاشی و سرامیک محصولات سفالی و سرامیکی هستند که در دیزاین یک ساختمان نقش بسیار مهمی دارند و در ساخت یک ساختمان از اهمیت و کاربرد بسیار بالایی برخوردار می باشند.

کاربرد سرامیک و کاشی ها معمولا در سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها و حمام ها می باشد که مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدید یکی از عنوان های بسیار مهمی است که در دیزان یک منزل نقش بسیار مهمی دارد.

مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدید | نماینده فروش آن در کشور

مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدید

مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدیدانواع کاشی ها به شرح زیر می باشند:

کاشی بدنه: جهت نصب بر روی دیوار با لعابی براق و استقامت کمتر نسبت به کاشی کف می باشد. متنوع بودن این نوع در سایز و طرح این محصولات.

کاشی کف: به اصلاح عامیانه ای که در ایران که به آن سرامیک می گویند. مقاوم و مستحکم تر از لحاظ بدنه و لعاب نسبت به کاشی بدنه می باشد.

کاشی سه بعدی: نسل جدیدی از کاشی هایست که با استفاده از به روزترین تکنولوژی
چاپ و  بهره گیری از خطای چشم، زیبایی و جلوه‌ های خاصی به صنعت کاشی و سرامیک اهدا کرده است.

کاشی پرسلانی: نسل سوم صنعت سرامیک و کاشی که کاشی پرسلانی نامیده می‌شود.

فروشگاه های معتبر کاشی در تهران

فروشگاه های معتبر کاشی در تهراناکنون با بالا رفتن سیر تولید کاشی(کاشی حمام) و انواع سرامیک(سرامیک آشپزخانه) در تهران فروشگاه هایی در این زمینه مشغول به فعالیت شده اند که محصول مورد نظر را به دست مردم میرسانند.

در این بین فروشگاه هایی وجود دارند که از اعتبار بالایی برخوردار هستند و خریداران این فروشگاه ها را برای خرید کردن محصول مورد نظرشان نسبت به فروشگاه های دیگر ترجیح می دهند.

فروشگاه های معتبر فروش کاشی معمولا از کاشی تبریز به دلیل داشتن کیفیت بالا برای ارسال استفاده می نمایند.

تایمن کننده مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدید

تایمن کننده مدل کاشی کاری و سرامیک اشپزخانه جدیدیک قطعه کاشی و سرامیک از دو قسمت زیر تشکیل شده‌ است:

۱- قطعه سفالی ای که قسمت اصلی و استخوان‌ بندیِ کاشی را تشکیل می‌ دهد .
۲- لعاب روی کاشی که ماده‌ ای است شیشه‌ ای و قسمت رویی آن را تشکیل می‌ دهد .

یکی از مهم‌ترین عوامل و نکات در صنعت کاشی‌ سازی آن است که این دو ماده را به طوری انتخاب کنند که ضریب انبساط آن‌ ها مساوی باشد.

عرضه کاشی با مناسب ترین قیمت

عرضه کاشی با مناسب ترین قیمتیکی از مهم ترین ها برای خرید یک محصول، قیمت خرید محصول می باشد. اکنون به دلیل بالا رفتن رقابت در بازار و بالا رفتن سطح کیفیت و طراحی بر روی کاشی ها، تولید کنندگان بر این سعی هستند تا با مناسب ترین قیمت کاشی و سرامیک محصولاتشان را راهی بازار کنند.

امروزه در بازار فروش کمتر محصولی در این ارتباط پیدا می شود که قیمت بسیار نجومی ای داشته باشد و عرضه کنندگان محصول مورد نظر را با تناسب وضعیت اقتصادی مردم و وضعیت بازار روانه ی بازار می کنند.

نمایندگی فروش کاشی در تهران

نمایندگی فروش کاشی در تهراننمایندگی های فروش همیشه بهترین گزینه برای خرید کردن محصول مورد نظر می باشند که به مشتری این اطمینان و خاطر جمعی را می دهند تا محصول با کیفیت و اصل را تهیه کند هم اکنون در بازار تهران نمایندگی های بسیاری از طرف تولیدکنندگان بزرگ کاشی و سرامیک شروع به فعالیت کرده اند که با کارشناسی دقیق و کمک بسیار در انتخاب مشتری این پوئن مثبت را در اختیار می گذارند و باعث فروش بسیار محصولاتشان می شود.

نمایندگی های فروش به دلیل فروش محصولات با قیمت بسیار مناسب نسبت به خیلی از فروشگاه های دیگر این اطمینان را به خریداران می دهند تا خریدی قابل قبول داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری

قیمت کاشی و سرامیک لاکچری | مرکز پخش کاشی و سرامیک | فروش کاشی و سرامیک لاکچری

آگاهی از قیمت کاشی و سرامیک لاکچری اولین قدم برای خریدی باکیفیت و مطمئن است. …

پاسخی بگذارید