کاشی خلیج
خانه / دسته‌بندی نشده / معرفی کاشی و سرامیک آشپزخانه

معرفی کاشی و سرامیک آشپزخانه

معرفی کاشی و سرامیک آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مناطق حساس هر خانه به حساب می آید به طوری که زیبایی استفاده از مصالح ساختمانی در این محیط از خانه حرف اول را می زند. در این جا می خواهیم به معرفی کاشی و سرامیک آشپزخانه بپردازیم که هر فردی بایستی با این مدل ها آشنا شود.

قبل از هر چیز تزئینات مربوط به کاشی و سرامیک آشپزخانه حرف اول را در زیباسازی محیط آشپزخانه می زند هر چند در این راستا مدل و رنگ و لعاب مربوط به کاشی و سرامیک آشپزخانه حرف اول را می زند ولی به هر حال چگونگی تزئینات مربوط به آن از بیش ترین اهمیت در زیباسازی محیط آشپزخانه برخوردار است.

انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه

در بسیاری از آشپزخانه های ایرانی، چیدمان ساده ای را برای کاشی و سرامیک آشپزخانه خود در نظر می گیرند اغلب این چیدمان ها به صورت مستطیلی یا مربعی است در حالی که تنوع چیدمان مربوط به کاشی و سرامیک آشپزخانه به حدی است که شما در این راستا می توانید بهترین تزئین را از آشپزخانه خود داشته باشید.

همیشه سعی کنید در انتخاب کاشی مناسب و مورد نظر خود در محیط آشپزخانه به رنگ و لعاب آن توجه کنید به طوری که این رنگ و لعاب با کابینت ها و دیگر وسایل موجود در محیط آشپزخانه هماهنگی داشته باشد، اگر رنگی را بر خلاف رنگ کابینت آشپزخانه برای کاشی و سرامیک آشپزخانه خود انتخاب کنید موجب شلوغی محیط می گردد و همین مساله از زیبایی و دکور آشپزخانه شما می کاهد، به همین دلیل اولین مورد در انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه خود دقت به رنگ و لعاب آن است.

بسیاری از افراد با نحوه چیدمان کاشی و سرامیک آشپزخانه آشنا نیستند و زمانی که به یک فروشگاه برای خرید می روند به دلیل تنوع رنگ و شکل های مربوط به این محصول دچار سردرگمی می شوند به همین دلیل قبل از خرید آن تحقیق کنید تا بتوانید مناسب ترین طراح را برای آشپزخانه خود در نظر بگیرید.

کاربرد سرامیک آشپزخانه

اما بیشترین کاربرد سرامیک برای آشپزخانه در پشت هود و سینک ظرفشویی است. اگر آشپزخانه شما قدیمی است و نمی خواهید در این راستا برای انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه خود هزینه زیادی بکنید مناسب ترین ایده این است که برای انتخاب سرامیک مورد نظر از شیک ترین و مناسب ترین گزینه برای پشت سینک ظرفشویی استفاده کنید. به هر حال شما می توانید با انتخاب سرامیک زیبا و منحصر بفرد در پشت سینک ظرفشویی و یا دیوارهای بین کابینت ها زیبایی آشپزخانه قدیمی خود زیاد کنید و این کار هزینه آن چنانی هم نخواهد داشت. اگر هم از طرح مورد نظر خوشتان نیامد می توانید آن را رنگ کنید که یکی از ایده آل ترین روش ها برای تعویض رنگ آشپزخانه به حساب می آید.

اما استفاده از کاشی آشپزخانه در زیبایی یک آشپزخانه بسیار موثر است به طوری که اگر طرح مناسبی در این راستا انتخاب نشود می تواند تمامی هزینه های شما را به باد دهد.کاشی کاری آشپزخانه بیشتر بر روی دیوار و کف آشپزخانه استفاده می شود. توجه به رنگ و لعاب مورد نظر و هماهنگی آن ها با همدیگر در انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه بسیار تاثیرگذار است.

دقت داشته باشید در انتخاب کاشی آشپزخانه به مواردی من جمله مقاومت آن باید توجه داشته باشید به خصوص برای کف آشپزخانه که رفت و آمد زیادی می شود این میزان مقاومت از اهمیت زیادی برخوردار است اما برای دیوارهای آشپزخانه نیاز نیست که حتما کاشی بادوام خریداری کنید زیرا هر چقدر مقاومت یک کاشی بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر است به همین دلیل در انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه به این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید در بودجه خود صرفه جویی کنید.

در برخی موارد توجه به میزان سائیدگی کاشی و سرامیک اهمیت دارد به خصوص مواردی که در پشت کابینت ها قرار می گیرند و همیشه در معرض سائیدگی و هم چنین چربی و روغن هستند. پس متوجه شدیم در انتخاب کاشی و سرامیک آشپزخانه با توجه به مکانی که قرار است در آنجا نصب شود یا به میزان سائیدگی و یا به میزان مقاومت و یا هر دو باید توجه کنیم و در وهله اول زیبایی کاشی و سرامیک مربوطه و هماهنگی آن با محیط آشپزخانه حرف اول را می زند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آزاد لهونی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109109500
شماره ثابت: 02128421413
پست الکترونیکی: saderatazad@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک ارس

قیمت کاشی و سرامیک ارس | صادرات کاشی ارس | مرکز پخش کاشی ارس

بازرگانی ما ارزان ترین قیمت کاشی و سرامیک ارس را در اختیار شما مشتریان عزیز …